איך לפרסם את העסק שלי?

אינדקס פלאנרז הפקות מספק לך ממשק חכם וכלים נוחים, להציג את העסק ולהגיע לקהלים חדשים. יפה, פשוט ונוח לשימוש, האינדקס של פלאנרז הפקות הוא מקום ידידותי למשתמשים שמחפשים את השירות שלך באינטרנט. צריך עזרה בהקמת כרטיס העסק? צור איתנו קשר במייל: index@plannerz.co.il או שלח לנו הודעה באינסטגרם: https://www.instagram.com/index_plannerz 3 חודשים ראשונים חינם! 1. הוספת העסק […]

אינדקס פלאנרז הפקות מספק לך ממשק חכם וכלים נוחים, להציג את העסק ולהגיע לקהלים חדשים. יפה, פשוט ונוח לשימוש, האינדקס של פלאנרז הפקות הוא מקום ידידותי למשתמשים שמחפשים את השירות שלך באינטרנט.

צריך עזרה בהקמת כרטיס העסק? צור איתנו קשר במייל: index@plannerz.co.il
או שלח לנו הודעה באינסטגרם: https://www.instagram.com/index_plannerz


3 חודשים ראשונים חינם!

1. הוספת העסק שלך לאינדקס – בחינם!

העלאת תמונות וקישורים שימושיים לאתר ולרשתות החברתיות שלך, פרסום כתובת, מפת הגעה ושעות פעילות + כל מידע חשוב נוסף שתמצא רלוונטי. *הרשמה חינם לזמן ומועד מוגבלים, ואינה כוללת שום התחייבות מצידך.

פרסם את העסק שלך →


2. כך תסייע ללקוחות פוטנציאלים למצוא אותך

לאחר אישור ידני, העסק שלך יופיע ברחבי האתר ובתוצאות החיפוש של האתר ושל גוגל! סמל הקטגוריה הראשית אליה שייכת את העסק יופיע בכרטיס העסק שלך לאיתור ברור יותר על ידי לקוחות. בנוסף, תוכל לפרסם תמונות, פרטי יצירת קשר, קישורים לאתר, פייסבוק והאינסטגרם שלך.

עדיין לא פרסמת? פרסם את העסק שלך →


3. כמות הפניות אליך בידיים שלך

דאג למקם את כרטיס העסק שלך הכי גבוה בתוצאות החיפוש. באתר מוטמעת מערכת חכמה אשר ממקמת את כרטיסי העסקים על סמך כמות שיתופים בפייסבוק וחוות דעת חיוביות. דאג לשתף את כרטיס העסק כמה שיותר ובכמה שיותר מקומות. אל תשכח לגייס עזרה ממשפחה, חברים, קולגות ולקוחות מפרגנים.

לדוגמה:

פרסם את העסק שלך עכשיו →


4. מקסם את הכנסותיך

כשלקוחות יגלו אותך, הם יתחילו לפנות אליך! מכאן, הכל בידיים שלך – דאג לשירות הטוב ביותר שניתן להציע ודאג שלקוחותיך ישאירו חוות דעת חיובית בכרטיס העסק שלך. יחד, נעשה את חלקנו בשיפור צרכנות נבונה.

למה אתה מחכה? לחץ כאן להתחיל →


מוכן להגיע לקהלים שלא חשבת שתוכל להגיע?

פרסום העסק חינם ל- 3 חודשים ראשונים וללא כל התחייבות.
בתום תקופת הניסיון ישלח אליך מייל ובו הוראות לחידוש המנוי.